Zakłady bez podatku w Totolotku

Polski ustawodawca nakłada na grających w zakładach bukmacherskich podatek w wysokości 12% stawki kuponu. W znaczny sposób wpływa to na uszczuplenie kwoty ewentualnych wygranych. Wśród ofert krajowych bukmacherów istnieje jednak sposób na rozwiązanie tego problemu i zaoszczędzenie gotówki.

Są nim zakłady bez podatku w Totolotku – sprawdzonej, legalnej i ugruntowanej na rynku firmie, która umożliwia obstawianie w trybie stacjonarnym i przez internet. Bukmacher oferuje różne warianty skorzystania z tej promocji, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

GRAM GRUBO czyli zakłady bez podatku

Lubisz obstawiać mecze rozgrywek ligowych, które odbywają się w weekendy i interesuje Cię gra za wyższe stawki? Chcesz zwiększyć swoje wygrane aż o 14%? Wystarczy, że postawisz w piątek swój kupon za minimum 100 zł z kursem 2.00 lub wyższym. Do typowania meczy online możesz wykorzystać wydarzenia wszystkich dyscyplin sportowych.

GRAM GRUBO – Europejskie Puchary

Jesteś fanem rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy i wolisz bezpieczniejsze granie za niższe stawki? W takim razie również przekonasz się, czym są zakłady bez podatku w Totolotku. Aby uzyskać wyższe wygrane, postaw swoje kupony za minimum 20 zł we wtorki, środy lub czwartki. W tym przypadku wystarczy zawrzeć przynajmniej jedno wydarzenie z bogatej oferty LM i LE tak, aby kurs całkowity zakładu był równy lub wyższy wartości 2.00. Do promocji kwalifikują się także typy zawierane na żywo.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

GRAM GRUBO – Reprezentacja

Z niecierpliwością czekasz na każdy mecz kadry? Nie omijasz obstawiania żadnego występu Lewandowskiego i spółki? Zwiększ swoje wygrane i wykorzystaj zakłady bez podatku w TotolotkuW tej opcji wytypuj przynajmniej jedno zdarzenie z meczu kadry, na kuponie o stawce minimum 20 zł i kursie całkowitym przekraczającym lub równym 2.00. W ten sposób będziesz mógł skupić się na kibicowaniu biało-czerwonym, bez obawy o uszczuplenie swoich zysków.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie Totolotek.pl, zarejestruj się i skorzystaj również z pozostałych przygotowanych promocji. Bonus powitalny w wysokości 100% pierwszej wpłaty, zwiększy ilość środków na Twoim koncie i pozwoli Ci na pewny start. Ponadto zyskasz darmowy zakład o wartości 20 zł, który możesz wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty bukmacherskiej na www.totolotek.pl, bez znaczenia czy preferujesz typowanie przedmeczowe, czy na żywo zdarzeń sportowych.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Osoby, które pierwszą rejestrację mają już za sobą, mogą zachęcić swoich znajomych do założenia konta i wypróbowania zakładów bez podatku w Totolotku. Za założenie konta z ich linku referencyjnego, otrzymają dodatkowy bonus w wysokości 70 zł.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu