Zakłady bukmacherskie bez ryzyka w ComeOn? Co oferują?

Nowych bukmacherów w Polsce wciąż nam brakuje a sporo z tych jacy dawno temu funkcjonowali na naszym rynku bukmacherskim w tym momencie nie proponują zakładów piłkarskich dla rodaków. Aczkolwiek powoli się to zmienia i kilku sporych bukmacherów ubiega się o rządową koncesję MINISTERSTWA FINANSÓW i ją … zdobywa!

Miło nam poinformować że w dniu 28 czerwca 2018 nowy bukmacher otrzymał koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o spółce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy legalny bukmacher ComeON

Rzeczona firma bukmacherska ubiegała się o otrzymanie licencji przez dużo więcej niż 6 miesięcy, realizując wszelkie warunki jakie pojawiły się w zapisach regulacji o grach hazardowych on line, nabyła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Olbrzymią część akcji w firmie ma szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, właściciel takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież wspólnikiem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz paru innych.

Spółka Cherry AB związana jest z biznesem gier przez internet od bardzo dawna. Ta spółka oferuje gry przez internet w tym zakłady sportowe, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, wytwarzanie gier. Przytoczona jednostka zajmuje się użytkownikami w Europie a co więcej jest notowana na giełdzie.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Indywidualna opinia o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była konieczna! To nie ulega wątpliwości! Lecz że tak fajna marka na rynku europejskim wejdzie do naszego Kraju przed takimi organizacjami jak bwin czy Unibet to w tym momencie jest pełne zaskoczenie.
O legalnym bukmacherze (gdyż w ten sposób można napisać) ComeOn posiadam jedynie porządne zdanie. Od chwili gdy wkroczyli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam że ich support i oferta dla typujących były na wzorowym poziomie i pozostaje Nam wyłącznie wierzyć że tak będzie w Polsce.

Promocje powitalne w ComeOn

W parunastu państwach Europy, jednak i prawdopodobnie w Polsce także będzie osiągalny bonus za wpłatę – podstawowe 100% za początkową wpłatę na rachunek rozliczeniowy grającego. Więcej niebawem na naszych stronach…

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Polecamy w tym tygodniu