Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne – cenne wskazówki i rady

Chcąc zacząć typować wyścigi konne czy też pasjonując się tym sportem i mając sporą wiedzę na ten temat nie musimy jeździć na tory wyścigów konnych. Osoby te mogą być zadowolone, ponieważ coraz więcej bukmacherów postanowiło poszerzyć swoją ofertę i dać możliwość typowania wyścigów konnych. Nie tylko osoby znające się na tym sporcie mogą sporo zarobić.

To jedna z tych dyscyplin sportowych, gdzie często można trafić wysokie kursy na poziomie nawet 26,00. Jeśli potrafimy odpowiednio się zdyscyplinować i twardo trzymać się wcześniej ustalonych zasad możemy na wyścigach konnych zarobić naprawdę dużo pieniędzy.

betfan-bonus-na-start

Cenne wskazówki, które znajdują się poniżej pomogą nie jednemu laikowi w szybszym czasie czerpać z tego zyski. Zatem zaczynajmy!

 

Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Pierwsza wskazówka – wyspecjalizowanie się w danych rodzajach wyścigów konnych.

Interesując się nawet samymi wyścigami konnymi nie będziemy w stanie dobrze znać wszystkiego. W okresie letnim odbywa się tak dużo wyścigów konnych, że nie jesteśmy w stanie mieć o każdym z nich wystarczającej wiedzy. Zatem warto interesować się tylko wyścigami płaskimi czy wyścigami z przeszkodami.

Możemy wybrać wyścigi, w których biorą nowicjusze. Tych opcji jest naprawdę sporo. To również pokazuje, że wyścigi konne nie są monotonne. Kiedy już wybierzemy daną grupę warto oglądać każdy wyścig i zacząć w końcu je obstawiać.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Druga wskazówka – zacznijmy prowadzić bazę informacji.

Prowadzenie bazy jest bardzo cenne i chętnie prowadzą go osoby, które grają w pokera nie wspominając już o zakładach bukmacherskich. Dzięki tej wiedzy będziemy widzieli jak wyglądała forma w danym okresie czasu poszczególnego konia, itp. Bazę z pewnością warto zacząć prowadzić, gdy już zaznajomimy się z tą tematyką i wyścigi konne będą nam bliższe.

Trzecia wskazówka – zważaj uwagę na pogodę.

Sama forma konia, ostatnie wyniki i wiele innych czynników może iść na marne, kiedy zmieni się nagle pogoda. Zazwyczaj w lato mamy do czynienia z suchym podłożem, ale nawet lokalne i niezbyt silne deszcze powodują, że podłoże się zmienia a wraz z nim końcowe wyniki. To często powoduję, że bukmacherzy zarabiają krocie.

Czekajmy do samego końca, gdyż niektóre konie nie radzą sobie na mokrym i tym samym wolnym podłożu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Czwarta wskazówka – nie poświęcaj całej uwagi na jednego konia.

Chodzi tu głównie o spojrzenie na cały wyścig jaki będzie się odbywał. Warto sprawdzić kto będzie się ścigał. Bywa, że na starcie jest kilku faworytów, którzy mocno zaczynają wyścig. Blisko mety tracą siły lub też jest między nimi tak duża rywalizacja, że dochodzi do upadku i wygrywa ktoś zupełnie inny. Nie jest to proste do wykonania, ponieważ należy tu Myślec logicznie i posiadać już odpowiednią wiedze.

Mimo to warto o tym wiedzieć, by w przyszłości posiadając dobre notatki i niemałe doświadczenie wygrywać zakłady bukmacherskie o kursie powyżej nawet 20,00.

Piątka wskazówka – patrz na wyniki, a nie na prestiż stajni.

Właściwie to jedna z najważniejszych rad. Bukmacherzy często stawiają zbyt niskie kursy na faworytów, na konie, które pochodzą z bogatej stajni. To wielkie błąd. Jak wiadomo, kierując się nie tylko wyścigami konnymi, z reguły początkujący, młodsi trenerzy chcą pokazać się z jak najlepszej strony.

Często dzięki dużej chęci wygranej potrafią to przenieść na końcowy wynik. Faworyci nie zawsze muszą wygrywać z resztą zakłady bukmacherskie są tego dobrym przykładem. Typując wcześniej inne dyscypliny z pewnością nie raz się o tym przekonaliśmy. To tyczy się także pilotów, na których często jest o wiele niższy kurs tylko i wyłącznie z powodu nazwiska.

Podsumowanie

Powyższe wskazówki skierowane są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych typerów, którzy obstawiają lub też chcą zacząć obstawiać wyścigi konne na zakładach bukmacherskich. One same są bardzo dochodowe. W międzyczasie z pewnością dojdziemy do jeszcze innych cennych rad, które udoskonalą naszą grę i zaczniemy wygrywać jeszcze więcej. Póki co powyższe rady są bardzo ważne i stosując się do nich z pewnością nie raz się przekonamy, że na koniach można zarobić.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu