Totalbet + bonus powitalny

Legalnie działający bukmacher internetowy Totalbet to następna spółka bukmacherska jaka dostała koncesję Ministerstwa Finansów na organizowanie online zakładów wzajemnych.

Promocje dla nowo otwierających konta graczy na początek z tego co wiemy na tą chwilę należą do najlepszych w Kraju. Bonusy bukmacherskie na stronce niniejszego legalnego bukmachera to znaczy (www.totalbet.pl) będą ciągle aktualizowane. Właśnie tym ma zamiar nowy bukmacher online zdobyć następnych obstawiających aby oczywiście u niego obstawiali pojedynki przez www.

Totalbet – informacje

Co powinno się wiedzieć o tym buku? Koncesję otrzymał 22.03.2018 roku. Funkcjonuje w Warszawie. Posiada na tą chwilę zestaw licencji (online oraz stacjonarna). Założycielem jest pewien z najbogatszych Polaków to jest Zbigniew Benbenek.

Bonusy a także promocje osiągalne są pod urlem www.totalbet.pl (bezpłatne zakłady i dodatek za wpłatę oczekują na Każdego z was) – warto być świadom iż obowiązująca lista dodatków jest wyłącznie na ich stronie online.

 

Legalne obstawianie zdarzeń on-line

W tej chwili on line jest dozwolone obstawiać pojedynki u 8 bukmacherów (razem z totalbet.pl). Żeby nie popaść w tarapaty z prawem wskazane jest grać na zakładach wyłącznie w etoto.pl, fortuna.pl, sts.pl, totolotek.pl czy lvbet.pl.
Każda z tych legalnie funkcjonujących organizacji bukmacherskich utworzyła dla swoich typerów olbrzymie promocje co winno zachęcić nie zdecydowanych graczy do założenia konta obstawiającego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

Do tego większa część z tych jednostek ma już obszerną propozycję zakładów wzajemnych na żywo plus coraz to fajniejsze aplikacje na urządzenia mobilne.

W związku z tym polecamy grać na zakładach zgodnie z prawem chociażby na totalbet.pl.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu