Zakłady u bukmachera LV BET a wpłaty i wypłaty

Pionierski system wypłat dla użytkowników w LVBET.PL. Włączyli właśnie dopiero co usługę Rapid Pay, unikatową błyskawiczną metodę przelewu zasobów finansowych.

Proponowanym rozwiązaniem wychodzą jako legalny bukmacher naprzeciw oczekiwaniom typerów – gdzie system wpłat i wypłat to istotna część zakładów bukmacherskich online.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Legalny bukmacher LVBET.PL adresuje wyraźnie przekaz – Rapid Pay — to inaczej „przekazy szybkie jak wiatr” – szybka metoda zapłaty świadczona przez LVBET. Wskutek autorskiemu podejściu okres zwyczajnego przekazu w banku już przenigdy nie będzie odliczany w dniach, ale w minutach.

Jak to się je?

Bezzwłocznie po żądaniu przez klienta wypłaty funduszy do banku przekazane jest zadanie wypłaty – okres w którym od zamówienia transferu pieniądze znajdą się na koncie bankowym, to min. 10, a najwyżej 20 minut w przypadku banków jakie oferują transfery całodobowe.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeżeli bank z jakiego korzysta typujący nie oferuje sposobności przekazu dwudziestoczterogodzinnego – pieniądze trafią na konto wespół z początkową sesją przelewów przychodzących do instytucji finansowej.

Ważne! Przeszło 20 różnych banków w ofercie Rapid PAY!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
10zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 760 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu