Co to jest Handicap? I jak obstawiać z handicapem

Zakłady bukmacherskie z handicapem to rodzaj zakładów do których początkujący podchodzą z dużym dystansem. Często jest to spowodowane brakiem wiedzy na ten temat. A warto się jednak dowiedzieć nieco więcej co to jest handicap i jak działa handicap, ponieważ dzięki niemu możemy liczyć na kolejne duże wygrane u bukmachera na zakładach.

Wracając do zakładów z handicap’em możemy faktycznie na początku nieco zwariować, ponieważ zaczynając się tym interesować zauważymy, że mamy do czynienia z takimi rodzajami handicapu jak: handicap azjatycki czy handicap europejski.

lvbet-bonus-bez-depozytu Zakłady bukmacherskie z handicapem Jak obstawiać mecze

 

Co to jest Handicap?

Jaki sens mają obydwa te handicapy?

Są po to, by równać szanse obydwu drużyn czy też zawodników. Czasami bywa tak, że naprzeciw siebie stają bardzo zróżnicowane drużyny. Widomym jest, że faworyt z łatwością wygra, ale gra na jego zwycięstwo jest nieopłacalna, gdyż kurs jest bardzo niski. Aby bukmacher skusił typerów do typowania meczu wystawia handicapy.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Handicap’y mają za zadanie wyrównać kursy na dane spotkanie. Weźmy za przykład piłkę nożną. Doskonale wiemy jak dobrze w ostatnich czasach pokazywali się Niemcy czy Hiszpanie. Gdy ci napotykali na swojej drodze takie drużyny jak San Marino kurs na zwycięstwo Niemców czy Hiszpanów był bardzo niski. Niekiedy nawet były one niedostępne.

Wtedy bukmacherzy wystawiają handicapy. I tak mogliśmy się spotkać z handicapem na Niemców -2,5. W tym przypadku Niemcy muszą wygrać co najmniej trzema bramkami z San Marino, by kupon był rozpatrzony pozytywnie. To idzie również w drugą stronę, np. San Marino +2,5.

W tym przypadku już na samym początku meczu dajemy San Marino zaliczkę goli. Tutaj zakład jest pozytywny, gdyby San Marino wygrało, San Marino zremisowało lub San Marino przegrało maksymalnie dwoma bramkami. Gdyby przegrało już co najmniej trzeba bramki – przegrywamy.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Jak widać handicap’y są ciekawą alternatywą. Występują one nie tylko w piłce nożnej, ale również innych dyscyplinach sportowych.

Są one bardzo popularne w koszykówce, siatkówce czy tenisie. Czy występują tylko w przypadku, gdy mamy do czynienia z faworytem? Nie. Praktycznie każde wydarzenie sportowe posiada możliwość typowania handicapów u praktycznie każdego bukmachera.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
10zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 760 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu