Co to jest Handicap

Co to jest Handicap i jak obstawiać z handicapem

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Zakłady bukmacherskie z handicapem to rodzaj zakładów do których początkujący podchodzą z dużym dystansem. Często jest to spowodowane brakiem wiedzy na ten temat. A warto się jednak dowiedzieć nieco więcej co to jest handicap i jak działa handicap, ponieważ dzięki niemu możemy liczyć na kolejne duże wygrane u bukmachera na zakładach.

Wracając do zakładów z handicap’em możemy faktycznie na początku nieco zwariować, ponieważ zaczynając się tym interesować zauważymy, że mamy do czynienia z takimi rodzajami handicapu jak: handicap azjatycki czy handicap europejski.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Co to jest Handicap?

Jaki sens mają obydwa te handicapy?

Są po to, by równać szanse obydwu drużyn czy też zawodników. Czasami bywa tak, że naprzeciw siebie stają bardzo zróżnicowane drużyny. Widomym jest, że faworyt z łatwością wygra, ale gra na jego zwycięstwo jest nieopłacalna, gdyż kurs jest bardzo niski. Aby bukmacher skusił typerów do typowania meczu wystawia handicapy.

Handicap’y mają za zadanie wyrównać kursy na dane spotkanie. Weźmy za przykład piłkę nożną. Doskonale wiemy jak dobrze w ostatnich czasach pokazywali się Niemcy czy Hiszpanie. Gdy ci napotykali na swojej drodze takie drużyny jak San Marino kurs na zwycięstwo Niemców czy Hiszpanów był bardzo niski. Niekiedy nawet były one niedostępne.

Wtedy bukmacherzy wystawiają handicapy. I tak mogliśmy się spotkać z handicapem na Niemców -2,5. W tym przypadku Niemcy muszą wygrać co najmniej trzema bramkami z San Marino, by kupon był rozpatrzony pozytywnie. To idzie również w drugą stronę, np. San Marino +2,5.

W tym przypadku już na samym początku meczu dajemy San Marino zaliczkę goli. Tutaj zakład jest pozytywny, gdyby San Marino wygrało, San Marino zremisowało lub San Marino przegrało maksymalnie dwoma bramkami. Gdyby przegrało już co najmniej trzeba bramki – przegrywamy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak widać handicap’y są ciekawą alternatywą. Występują one nie tylko w piłce nożnej, ale również innych dyscyplinach sportowych.

Są one bardzo popularne w koszykówce, siatkówce czy tenisie. Czy występują tylko w przypadku, gdy mamy do czynienia z faworytem? Nie. Praktycznie każde wydarzenie sportowe posiada możliwość typowania handicapów u praktycznie każdego bukmachera.

Co najlepiej obstawiać na zakładach?

Wielu graczy, szczególnie tych początkujących zastanawia się, co obstawiać u bukmacherów. Nie ma na to niestety jednej odpowiedzi i złotego środka dla wszystkich. Każdy z nas musi tak naprawdę skupić się na poszczególnych wyznacznikach, które przypasują właśnie nam i kierować się nimi podczas typowania spotkań. Czy skupić się na poszczególnej lidze danej dyscypliny, czy może manewrować pomiędzy sportami?

Obstawianie meczy to złożony proces, który przy dobrym rozplanowaniu może przynosić naprawdę spore zyski. Trzeba jednak trzymać się pewnych ogólnych zasad, które pomogą nam czerpać nie tylko przyjemność z obstawiania.

Oczywiście za moment przedstawimy podstawowe zasady, którymi każdy powinien się kierować. Jednak trzeba to przefiltrować przez siebie, a gdy uda nam się to zrobić, to będziemy na dobrej drodze do tego, aby wiedzieć co najlepiej obstawić u bukmacherów.

 

Szukajmy dobrych kursów i nie bójmy się ich

Stawiając sobie pytanie co najlepiej obstawiać w zakładach bukmacherskich, warto jest skupić się na znalezieniu spotkań z ciekawymi kursami. W każdej lidze znajdziemy przypadki drużyn bardzo silnych, które z danymi zespołami z niższej półki nie potrafią grać.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Ale żeby je wynaleźć musimy mozolnie przeglądać statystyki. Bez tego nie jesteśmy w stanie wygrać za dużo. Ważnym aspektem jest również to, abyśmy nie bali się postawić na dany klub, bo jest mniej utytułowany, lub nazwa drużyny przeciwnej to FC Barcelona, czy Real Madryt.

Trzeba w pewnych momentach postawić nawet „na czysto” zakład z kursem zdarzenia 4, czy 4.5. Jak jesteśmy przekonani, że może to wejść, to trzeba próbować obstawiać!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze