Pewne typy na Mundial

Pewne typy na Mundial

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Jak zagramy w eliminacjach do MŚ w piłce nożnej ? Jak obstawiają mecze Polski bukmacherzy w eliminacjach na Mundial 2026, a jak polscy kibice czyli My? Czy jesteśmy już naprawdę mocną drużyną? Spróbujmy po analizować i wysnuć kilka wniosków…

Polska w oczach każdego kibica ma szansę na zdobycie nawet MŚ 😉 Byłby to prawdziwy sukces i z pewnością sensacja, na którą nie byliby przygotowani sami eksperci. W roli faworyta stawia się jednak Francję, Hiszpanię czy Niemcy.

Aby dojść do finału MŚ 2026 musimy na razie myśleć o aktualnych spotkaniach w naszej grupie – która może nie jest zbyt trudna ale na pewno wymagająca. To najbliższe rozpocznie się już wkrótce.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kto wygra Mundial?

Sporo kibiców oprócz pytania kto wygra Mundial zadaje sobie pytanie czy Polska awansuje na MŚ? Warto więc troszkę po gdybać i po analizować najbliższe mecze / mecz Polaków…

Po pierwsze – statystyki. A te są naprawdę bardzo pozytywne jeśli chodzi o polską reprezentacje. Możemy tu właśnie mówić o samych wygranych i remisach w oficjalnych spotkaniach. Ktoś może powiedzieć, że statystyki nie grają. Owszem, ale są również ważne i składają się na ogólne nastawienie piłkarzy. Bo skoro potrafiliśmy wygrywać już ze zdecydowanie silniejszymi rywalami to powinniśmy dać radę i z rywalami w naszej grupie eliminacji do MŚ 2026.

Zakłady bukmacherskie na mecz Polaków w eliminacjach do Mundialu 2026 również pokazują, że w roli faworyta tego spotkania postawieni są Polacy. Co prawda nie jest to zbyt wielka różnica, ale sam fakt już o czymś mówi. Nikt z pewnością nie będzie grał otwartego futbolu, dlatego nie spodziewajmy się gradu bramek. Będą to raczej statyczne mecze. Natomiast z liderem naszej grupy może to być mecz na styku. Gdyż obie drużyny mają chrapkę na wyjście z grupy i awans na MŚ.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Mając zatem za sobą pozytywne statystyki warto również przeanalizować dotychczasowe mecze. Polska wygrała sporo meczów ale też i sporo zremisowała.

To dobry wynik, który pozwolił nam na pewny awans z grupy. Z resztą na tych Mistrzostwach właśnie tego się spodziewamy od naszej drużyny, a wydaje się, że stać ją na jeszcze więcej. Mamy zatem nadzieje, że nasi piłkarze nie pokazali jeszcze na co tak naprawdę ich stać.

Typy bukmacherów na Mundial

Mundial to turniej, który przyciąga uwagę całego świata. Wielkie gwiazdy futbolu walcą o chwałę, a ich narodowe drużyny rywalizują na najwyższym poziomie. Przyjrzyjmy się teraz kilku kandydatom, którzy wydają się być najbardziej obiecujący.

  1. Brazylia: Piłkarska potęga

Brazylia, kraj piłki nożnej, słynie z wyjątkowej historii na boisku. Ich kreatywność, technika i niesamowite umiejętności sprawiają, że są zawsze wymieniani w gronie faworytów. Zawodnicy takich kalibrów jak Neymar czy Firmino będą bez wątpienia dumni reprezentować swoje barwy i stanowić prawdziwe zagrożenie dla rywali.

  1. Argentyna: Obrońcy tytułu

Mistrzowie świata z 2022 roku, Argentyńczycy, nie zamierzają oddać korony bez walki. Ich drużyna to zbiór niezwykle utalentowanych piłkarzy, którzy potrafią zmienić bieg meczu w jednej chwili. Z pewnością będą chcieli udowodnić, że są nie tylko jednorazowym sukcesem i powtórzyć swoje osiągnięcia z ostatnich MŚ w piłce nożnej.

  1. Niemcy: Głód zwycięstwa

Po nieudanym występie na poprzednim mundialu, Niemcy będą pragnęli zrehabilitować się i pokazać, dlaczego są uważani za jedną z najpotężniejszych drużyn na świecie. Zawodnicy tacy jak Neuer, Kroos czy Müller mają ogromne doświadczenie i zdolności, które mogą przynieść im sukces. Nie można ich lekceważyć.

FAQ:

 Jakie są szanse Polski na sukces na mundialu?

Polska drużyna ma pewien potencjał, ale będzie miała trudne zadanie, konkurując z takimi mocarstwami jak Brazylia czy Francja. Należy pamiętać, że futbol to nieprzewidywalna gra, więc wszystko jest możliwe.

Kto jest obecnie uważany za najlepszego piłkarza na świecie?

Obecnie uważa się, że Lionel Messi i Cristiano Ronaldo są dwoma najwybitniejszymi piłkarzami na świecie. Ich zdolności i osiągnięcia są niezaprzeczalne.

Conclusion:

Mundial to wyjątkowy czas, kiedy pasjonaci piłki nożnej z całego świata łączą się w emocjonującej atmosferze rywalizacji. Podczas tego turnieju możemy oczekiwać zaskakujących zwrotów akcji, bohaterstwa i spektakularnych goli. Pamiętaj, że w piłce nożnej nic nie jest pewne, ale pewne typy na Mundial mogą pomóc Ci zrozumieć, które drużyny mają największe szanse na sukces. Baw się dobrze i ciesz się tą niepowtarzalną piłkarską ucztą!

Typy na Mundial (eliminacje):

wkrótce …

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze