Legalne firmy bukmacherskie w Polsce

W czasach nielegalnych bukmacherów tak naprawdę mogliśmy mieć konto u jednego z ponad tysiąca firm bukmacherskich. Wydaje się to dużo?

Owszem, ale taka jest prawda. Internetowych bukmacherów jest tysiące. Niezwykle trudno było ich ocenić. Oczywiście na rynku działało kilka sprawdzonych firm, z których chętnie korzystaliśmy. Dziś mamy jedynie legalnych bukmacherów i u nich powinniśmy jedynie obstawiać jeśli nie chcemy mieć kłopotów z prawem.

Czy warto i jak ocenić bukmachera legalnego?

Z pewnością warto. Jednego możemy być pewni – bezpieczeństwa. Legalni bukmacherzy działają na licencji ministra finansów.

Musieli spełnić pewne wymagania, by móc legalnie działać na rynku. Dzięki temu możemy być spokojni o swoje pieniądze. A w razie spornych sytuacji możemy je wyjaśniać z pomocą osób trzecich. Przy ocenie legalnego bukmachera wiarygodność jest niemal pewna.

 

TOP 3 bukmacherów

Pozostają nam zatem inne kwestie takie jak bonus powitany, oferta, kursy, itp. Biorąc pod uwagę, że obecnie działa na naszym rynku kilka legalnych bukmacherów warto wejść na ich strony internetowe i sprawdzić co nam oferują. Tam znajdziemy z pewnością wszystkie odpowiedzi na trapiące nas pytania. Jeśli chodzi o bonus powitany to dziś możemy liczyć na średnio 400-500 złotych.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

A są i tacy bukmacherzy, którzy oferują nam nawet dwa razy więcej. Należy jednak pamiętać, że prędzej czy później wykorzystamy owy bonus. Jeśli chcemy dłużej zarabiać na zakładach bukmacherskich musimy zważyć uwagę na kursy, ofertę i inne promocje dla stałych graczy.

Oferta w większości przypadków jest kiepska, a kursy niestety niskie. Skusić nas mogą jednak promocje takie jak brak podatku w dane dni czy obniżony podatek. To sprawi, że automatycznie nasze wygrane będą wyższe. Mimo wszystko teraz mało kto kusi się na ocenę bukmachera. Działa zaledwie kilka firm bukmacherskich. Żadna z nich nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom graczom.

Dlatego też niemal pewnym jest, że skończymy z założonymi kontami u kilku z nich.

Najważniejsze jest to, aby korzystać z wiarygodnych bukmacherów. Bez dwóch zdań legalni bukmacherzy do takich należą zatem pewne jest, że nie spędzimy wiele czasu podczas ich oceniania.

Polecamy w tym tygodniu