Freebet za rejestracje bukmacher

Freebet za rejestracje u bukmachera

theROOT.pl

Freebet za rejestrację u bukmachera to typ zakładu, w którym gracz otrzymuje na swoje bonusowe konto pieniądze bez potrzeby dokonywania wpłaty. Co prawda pieniądze te nie są jakieś ogromne i podlegają obrotowi jednak jest to szansa na grę o prawdziwe pieniądze bez żadnego własnego wkładu.

Rozwiązanie to jest w szczególności dobre dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi ale potrzebują czasu na zapoznanie się z ofertą oraz interfejsem strony danego bukmachera a w dodatku nie chcą póki co stawiać swoich własnych pieniędzy. A więc kto oferuje freebet za rejestrację z bukmacherów?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Co to freebet za rejestrację u bukmachera?

Freebet za rejestrację u bukmachera to specjalna oferta dla nowych klientów, którzy zakładają konto w danym serwisie bukmacherskim. Po zarejestrowaniu się i spełnieniu określonych warunków, użytkownik otrzymuje darmowy zakład bukmacherski, który może wykorzystać na wybrane wydarzenia sportowe. Freebet może przyjąć różne formy, na przykład może być to darmowy zakład o określonej wartości lub zakład bez ryzyka, gdzie w przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot postawionych środków.

Star-Typ-Sport – bonus 25 złotych!

Popularny STS jest jednym z największych polskich bukmacherów zarówno tych naziemnych jak i internetowych. Według danych statystycznych firma jest w posiadaniu około 40% udziałów na polskim rynku bukmacherskim. Dlatego też STS nie mógł zapomnieć o atrakcyjnej ofercie przewidującej również zakłady typu freebet. Standardowa oferta dotycząca zakładów bukmacherskich bez depozytu oscyluje w kwocie 25 złotych.

Jak się jednak okazuje dedykowane oferty są w stanie zapewnić graczowi nawet 40 złotych na grę bez depozytu! Aby obrócić otrzymane pieniądze gracz musi obrócić je trzykrotnie. W każdym z nich muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie nie mniejszym niż 1.91.

Superbet – bonus pomiędzy 20 a 25 złotych!

Bukmacher ten ostatnimi czasy przechodzi duże zmiany. Zauważalne są one również w temacie bonusów. Superbet oferuje swoim nowym graczom możliwość postawienia zakładów o łącznej wartości 20 złotych. Korzystając z dedykowanych kodów kwota ta może wzrosnąć do 20 złotych. Aby otrzymane pieniądze gracz mógł przenieść na swoje konto musi dokonać dwukrotnego obrotu bonusu grając kupony o minimalnym kursie wynoszącym 2.0.

Fortuna – bonus 20 złotych bez obrotu!

Freebet za rejestrację bez depozytu oferuje również sponsor polskiej piłkarskiej 1 ligi czyli Fortuna. Za samą rejestrację i założenie internetowego konta w Fortunie nowi gracze otrzymują 20 złotych na grę. Co ciekawe bonus ten nie wymaga żadnego obrotu.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

LVBet – bonus 20 złotych!

Ten bukmacher również w swojej ofercie posiada bonus bez depozytu. Nowi gracze są w stanie otrzymać 20 złotych bez dokonywania żadnej wpłaty na swoje konto depozytowe. Bonus ten muszą jednak obrócić dwukrotnie za pomocą kuponów z minimum trzema zdarzeniami i łącznym kursem wynoszącym minimum 2.0.

PZBuk – bonus 10 złotych!

Jeden z najmłodszych polskich bukmacherów dopiero rozwija swoją ofertę. Przez długi czas w ogóle nie oferował zakładu bez depozytu.

Na szczęście sytuacja ta ostatnimi czasy zmieniła się. Obecnie operator ma dla nowych graczy przygotowane 10 złotych na grę. Może to nie dużo ale zawsze jest to możliwość postawienia chociażby jednego kuponu bez wkładu własnego. W dodatku PZBuk pozwala na zbieranie punktów lojalnościowych, które w przyszłości można zamienić również na kolejne darmowe zakłady.

ForBET, Betclic oraz Superbet – cashback zamiast freebetu

Te 3 popularne w Polsce firmy bukmacherskie w swoich ofertach nie posiadają obecnie możliwości zagrania  zakładów bukmacherskich bez depozytu. Natomiast ich oferty bogate są w różnego rodzaju cashbacki a także bonusy od wpłaty (również tej drugiej i trzeciej).

Zalety freebetu za rejestracje

Ten kto oferuje zakłady bukmacherskie z freebetem za rejestrację z pewnością ma szansę na pozyskanie większej ilości graczy. Dzieje się tak ponieważ, nie każdy kto chciałbym spróbować swoich sił w popularnej bukmacherce ma od razu odwagę na stawianie swoich pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie z freebetem to okazja na sprawdzenie swojej wiedzy a także umiejętności poprawnego typowania wydarzeń sportowych. Bonusy tego typu pozwalają nowym jeszcze nie do końca zdecydowanym graczom zapoznać się z całą ofertą operatora a także przyzwyczaić mu się do interfejsu obowiązującego na jego witrynie internetowej.

Jak się okazuje obecne oferty bukmacherów pozwalają na zagranie kuponów o łącznej wartości nawet ponad 100 złotych bez konieczności dokonywania żadnych opłat z własnej kieszeni.

Warto zobaczyć jeszcze