Zakłady bukmacherskie – na czym polegają

Zapewne każdy kto nie orientuje się w hazardzie nie raz zadawał sobie pytanie co to jest bukmacherka, czym są i na czym polegają zakłady bukmacherskie i kim jest bukmacher?

Bukmacherka …

Bukmacherka jest to swojego rodzaju biznes, który polega na obstawianiu zakładów u odpowiedniej osoby bądź w odpowiedniej firmie (bukmacherskiej lub u bukmachera). Zakłady z reguły dotyczą wszelkiego rodzaju sportów (piłki nożnej, tenisa, boksu, MMA czy hokeja) jednakże nie tylko to można obstawiać.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje

 

U niektórych bukmacherów popularne są także inne kategorie, takie jak: polityka, rozrywka czy społeczeństwo. W tym wypadku gracz obstawia czy na przykład: dojdzie do spotkania dwóch prezydentów w danym okresie czasu, czy celebrycie urodzi się dziecko, jeśli tak to jakiej płci? Osobiście spotkałem się z możliwością założenia się, która partia wygra wybory bądź jaki będzie wynik referendum.

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie polegają na zainwestowaniu danej kwoty pieniędzy (najczęściej minimum dwóch złotych) na dane zdarzenie (na przykład wynik meczu piłkarskiego). Każde zdarzenie ma swój kurs, czyli liczbę, przez którą pomnoży się postawioną kwotę pieniędzy w razie wygranej. Oczywiście im wyższy kurs i wkład tym wyższa wygrana.

Znam przypadki osób, które z bukmacherki potrafią wyciągać setki lub nawet tysiące złotych! Oczywiście jest to obarczone pewnym ryzykiem, bo w tej dziedzinie nie ma pewniaków i zainwestowane pieniądze często bezpowrotnie przepadają. Taki urok hazardu – raz wyciągasz fajną kwotę, innym razem jesteś na minusie.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

Popularnym sposobem na powiększenie wygranej kwoty jest puszczenie tak zwanej „rolki”. Rolka jest to nic innego jak jeden duży kupon, na którym jest dużo zdarzeń, których kursy się sumują. W takim wypadku z minimum, czyli dwóch złotych, nie raz można wyciągnąć kilkadziesiąt lub nawet kilkaset. Niestety, tylko i wyłącznie jeśli każde zdarzenie „nam siądzie”. Wystarczy jeden zły typ na kuponie i wszystko idzie do śmieci. Jest to o wiele bardziej ryzykowne od pojedynczych kuponów ale oferuje większe wygrane a także o wiele większe emocje.

Duża część znanych mi osób, które zajmują się zakładami bukmacherskimi uparcie twierdzi, że robią to dla zabawy a pieniądze, które w to inwestują mają na celu zwiększenie emocji przy oglądanym wydarzeniu sportowym (na przykład meczu lub pojedynku bokserskiego).

Niewątpliwie jest to dobry sposób bo kogo by nie ruszyła perspektywa wygrania lub stracenia pieniędzy?

Co potrzeba by obstawiać mecze?

Oczywiście by skutecznie grać należy posiadać dużą wiedzę o danym sporcie i cechę, której wielu osobom brakuje – umiejętność obiektywnego typowania, czyli nie sugerowania się sympatią bądź antypatią do danej drużyny (lub zawodnika).

Zakłady bukmacherskie od dawna cieszą się dużym powodzeniem u ludzi i myślę, że zawsze będą się cieszyć. Hazard jest jedną z ulubionych rozrywek ludzi od zawsze i nie sądzę żeby kiedykolwiek miało się to zmienić, ku uciesze bukmacherów, którym nabija to kieszenie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu