LVBET.pl

Bukmacher LVBET tworzy wokół siebie dość dziwną atmosferę. Z jednej strony pojawiają się jakieś fajne przesłanki na temat gry u nich, a z drugiej strony nie mogliśmy się jeszcze u nich zarejestrować (pewnie jakieś kłopoty z serwerami akurat). Wszystko zapewne jużjest w normie gdy piszemy ten artykuł i nie powinno to wpłynąć na opinie o LVBET.

Jednak po otwarciu serwisu do zawierania zakładów bukmacherskich przez internet oraz otwarciu sporej liczby punktów stacjonarnych to pozwala nam już twierdzić, że jest to jeden z najbardziej tajemniczych bukmacherów na polskim rynku.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Polski bukmacher internetowy!

Do tego stopnia, że czytając opinię na jego temat nadal niektórzy uważają, że Polacy nie mogą u niego obstawiać meczów. Jest to oczywiście nieprawdą, ponieważ jest to polski bukmacher, do tego legalny, który niedawno oficjalnie wystartował ze swoją ofertą.

Jako, że mamy do czynienia z tajemniczym bukmacherem równie ciekawie wygląda jego oferta online.

Bonus na start LVBET wynosi  teraz nawet 1000zł za pierwszą wpłatę (po prostu oferta którą żaden bukmacher w Polsce nie przebije). To z pewnością nie wystarczy, ani nie zmieni nastawieniu wielu typerów, którzy cały czas czekają na możliwość typowania u nich wszystkich meczów na żywo.

No chyba że zaczynasz grę to bukmacher ma jeszcze bonus bez depozytu za rejestrację – 20zł!

Tutaj zgarniesz KOD BONUSU LVBET

Czy możemy powiedzieć coś więcej o ich ofercie?

Okazuje się, że tak! To co nam może się od razu rzucić w oko wchodząc na ich stronę internetową to bardzo ciekawie przypominające logo i przejrzysty panel do zawierania zakładów. Faktycznie jest to strzał w dziesiątkę – logo przypomina również to, które widnieje na pewnym napoju energetycznym.

Ale przecież nie takich informacji oczekują typerzy. W typowaniu meczów liczy się oferta, kursy, bonusy powitalne, pozostałe promocje i akcje, a także metody wpłat i wypłat. Co prawda strona internetowa działa dla wszystkich, ale co niektórzy nadal twierdzą że coś jej brak.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Według Nas to nowoczesny projekt, który równocześnie emanuje swoją prostotą.

 

LVBET, opinia

Internetowe zakłady bukmacherskie u tego bukmachera mogą być naprawdę przyjemne, tym bardziej, że oprócz prostej strony mamy do czynienia z czytelnym menu. Co do oferty to również nie możemy narzekać. Tak oczywiście na pierwszym miejscu wymienimy piłkę nożną czy koszykówkę, ale bukmacher oferuje nam również rzutki czy nawet e-sporty, które są coraz bardziej popularne.

Bonus powitalny i dość wysokie, konkurencyjne kursy sprawiają, że bukmacher jest dla nas coraz bardziej nie tylko tajemniczy, ale również atrakcyjny pod względem obstawiania meczów. Plusy i minusy bukmachera LVbet to cały czas jedna wielka zagwostka.

Miejmy jednak nadzieje, że wymieniając je teraz to samo będziemy mogli potwierdzić w trakcie obstawiania i nasze opinie o LVBET z czasem będą tak dobre jak o fortuna.pl. Każdy ma bowiem swoje mocne i słabe strony, najważniejsze jest jednak, by bukmacher chciał się rozwijać.

Choć jak na sam początek LVbet oferuje nam naprawdę bardzo ciekawą ofertę.

Tutaj zgarniesz KOD BONUSU LVBET

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu