Promocje bukmacherskie dla graczy

Co chwilę na nasze konto mailowe wpływa zapytanie – „jakiego bukmachera polecacie„, „jakie promocje bukmacherskie są najlepsze na start”. Dlatego postanowiliśmy tym artykułem przybliżyć Wam najlepsze promocje bukmacherów dostępne dla Polaków.

Bonusy i promocje bukmacherskie często kojarzą nam się z jednorazową akcją, z której mogą skorzystać osoby, które dopiero zarejestrowały się u danego bukmachera (nowi gracze). Jest to mylne, ponieważ coraz więcej bukmacherów organizuje wiele akcji mających za zadanie przyciągnąć nieaktywnego już typera już zmusić go do jeszcze większych obrotów. Wynika to z faktu, że na rynku jest spora konkurencja.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Każdy gracz idzie tam, gdzie są lepsze warunki. Zazwyczaj doświadczeni typerzy mają zarejestrowane konta u wielu bukmacherów (co i Wam polecam). Jednak tylko u nielicznych są aktywni. Dlaczego tak dzieje? Głównie ze względu na pozyskanie bonusu bez depozytu dla nowych graczy.

Kiedy już odpowiednio je wykorzystamy wypłacamy pieniądze. Nie interesuje nas dalsza gra, ponieważ dany bukmacher może mieć słabą ofertę lub kiepskie kursy na zakłady bukmacherskie.

 

Promocje u bukmacherów

Firmy bukmacherskie doskonale wiedzą co zrobić, by na nowo przyciągnąć uwagę graczy. Najlepszym tego sposobem są promocje bukmacherskie. Na co możemy liczyć będąc już zarejestrowanym użytkownikiem? Każdy bukmacher ma tu inne metody. Najczęściej możemy spotkać się z akcją bukmacher bez depozytu oraz bukmacher z cashback – czyli darmowy zakład.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Zazwyczaj przy większym wydarzeniu sportowym możemy liczyć na taki zakład bez ryzyka. Jednak tak jak w przypadku bonusów powitalny warto dokładnie przeczytać regulamin. Często bywa bowiem tak, że bonus bez ryzyka jest dostępny na żywo dopiero wtedy, kiedy uprzednio postawimy zakład przed rozpoczęciem danego wydarzenia.

Należy jednocześnie dodać, że bukmacherzy nie zawsze są chętnie do dawania takich promocji zarejestrowanym graczom i oferują je dla nowych graczy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bukmacherzy nastawieni są na zarobki.

Grając u nich przez dłuższy czas z pewnością mają oni naszą historię gry. Wiedzą do jakiej grupy typerów należymy. Jeśli systematycznie ogrywamy bukmachera to nie często nie mamy co liczyć na ciekawe promocje bukmacherskie.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Z pewnością częściej otrzymają je osoby, które nie czerpią zbyt wielkich profitów z obstawiania meczy.

 

Promocje dla zarejestrowanych

Poza tym bukmacherzy chcą nas skusić promocjami w przypadku, kiedy przez dłuższy okres się u nich nie logowaliśmy. O takich akcjach należy jednak zapomnieć, kiedy zarejestrowani jesteśmy u bukmacherów z wysokimi limitami typu LVBet.pl czy Totolotek.pl.

3 najciekawsze bonusy bukmacherskie: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Dopuszczają oni do gry doświadczonych typerów, a na jeden zakład możemy postawić spokojnie kilka tysięcy złotych. W takich przypadkach nikt nie myśli o promocjach, dzięki którym można zyskać kilkadziesiąt złotych.

Jednakże dla początkujących i średnio-zaawansowanych takie cykliczne akcje z pewnością stanowią szansę na podreperowanie stanu swojego konta u bukmachera.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Wracając to promocji bukmacherskich bez depozytu to trzeba pamiętać że są one czasowe i nie trwają wiecznie – dlatego jeśli szukasz takiego bukmachera bez depozytu to polecamy na tą chwilę sprawdzić oferty lvbet.pl oraz totolotek.pl

 

Bukmacher bez depozytu czyli LVBET

Jak w temacie bonus bez depozytu to u tego bukmachera podstawowa promocja dla nowych graczy! Do tego w promocji bukmacherskiej mamy nawet 1500 złotych po wpłacie i już mamy jedną z najlepszych promocji bukmacherskich w Polsce!

Warunki tych promocji nie są jakoś super łatwe do spełnienia ale warto i tak z nich skorzystać, a jeśli … mamy jakikolwiek wątpliwości warto kierować się do supportu, by wyjaśnić sporne sprawy związane z obrotem bonusem.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

A co czeka już stałych graczy? Ci tutaj również się nie rozczarują. Niemal automatycznie zapisujemy się programu lojalnościowego, w którym zbieramy punkty. Te następnie możemy wymieniać na pieniądze, którymi możemy obstawiać spotkania. Każde 25 złotych to 1 punkt.

Kolejną ciekawą promocją bukmacherską jest promocja Paymenticon. Tutaj musimy utworzyć portfel, a następnie możemy liczyć na kurs x30. Bezpieczny kupon 5+ to promocja, która obejmuje głównie kupony kombi. W tym przypadku jeśli nasze jedno zdarzenie będzie nietrafione to możemy liczyć na zwrot. Kolejna promocja również dotyczy kuponów kombi.

Tutaj w przypadku całkowitej wygranej możemy liczyć na dodatkową kasę. Jeśli na naszym kuponie było 5 zakładów to możemy liczyć na dodatkowe 10%. W przypadku 6 zakładów +15%, przy 7 zakładach +20%, przy 8 zakładach aż +25%. Czytając dalej warunki musimy jednak spełnić dodatkowe wymagania. Stawka minimalna wynosi tutaj 10 złotych, a kurs minimalny kuponu to 3,00. Maksymalnie możemy zgarnąć 1000 złotych.

 

Promocje w Fortunie

Warto zacząć od najważniejszego – Fortuna to wiarygodny i wypłacalny bukmacher. Grając u niego możemy mieć pewność co do włączonych tam pieniędzy. Poza tym bukmacher ma dość konkurencyjne bonusy bukmacherskie (120 darmowy zakład – cashback oraz do 400 złotych za pierwszą wpłatę) i ciekawą ofertę bukmacherską (na którą składa się również obstawianie bez podatku).

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Zatem już teraz możemy stwierdzić, że opinie o Fortuna są pozytywne. To na co możemy jednak ponarzekać to niestety niskie limity, ale to już chyba u większości bukmacherów. W szczególności muszą uważać gracze surebetów. Jeśli jakikolwiek legalny bukmacher internetowy zauważy, że je gramy to właściwie wszędzie możemy liczyć na niskie limity a z czasem i blokadę konta do zawierania zakładów bukmacherskich.

 

Zakłady bukmacherskie bez depozytu w Totolotku

Bonus bez depozytu 20zł to podstawowa promocja w Totolotku, do tego dochodzi jeden z najwyższych bonusów za wpłatę w kwocie 1000 złotych i już mamy jednego z najlepszych pod tym względem bukmacherów online w Polsce (z licencją).

Dalej mamy inne promocje bukmacherskie, o których krótko napiszemy …

Pierwsza z nich to „Gram Grubo!”. Dzięki niej możemy grać i zawierać zakłady bukmacherskie bez podatku. Co prawda ważna jest ona tylko w piątki a nie przez cały tydzień. Ale to i tak się nam opłaca! Przecież od kiedy zmieniła się ustawa cały czas narzekamy na podatek który musimy płacić od zawieranych u bukmacherów zakładów bukmacherskich.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Dzięki tej promocji możemy o nim zapomnieć chociażby na jeden dzień. Kolejną promocją jest „Reload!” – bonus 20% od wpłaty. I bukmacher doskonale wie, że nie każdy lubi poniedziałki. W Totolotku właśnie w ten dzień możemy otrzymać bonus od wpłaty.

Następną propozycją jest „AKO%!” – bonus % od zagrania. Korzystając z tej promocji musimy zawrzeć zakład typu AKO, a następnie możemy otrzymać bonus od wniesionej stawki. To trzy główne promocje Totolotka dla stałych graczy. Nie można jednak zapominać o innych – jak choćby promocja bukmacherska za polecenie gracza (tu możemy dostać nawet 70 złotych na zakłady bukmacherskie).

 

Promocje forBET’u

Tu jest prosto i przyjemnie – do 1200 złotych za wpłatę czyli za depozyt na naszym koncie gracza. Mamy możliwość dokonania kilku wpłat by ten bonus wykorzystać w pełni. Do tego czasowa promocja obstawianie bez podatku (w niektóre dni – informują na maila) oraz dodatkowe promocje dla stałych graczy jak za dodatkową wpłatę oraz za polecanie kolejnych graczy.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Jak wygląda oferta forBET? I tutaj znowu warto się powtórzyć – jak na początkującego bukmachera jest ona godna naszej rejestracji. Oprócz tak popularnych dyscyplin sportowych jak piłka nożna, tenis czy koszykówka możemy również obstawiać snooker, rugby, bandy, kolarstwo, a nawet futbol australijski. Wielu graczy, którzy już zarejestrowali się u tego bukmachera chwalą sobie ofertę.

Bardzo dobrze oceniany jest także support. Kontaktować możemy się na różne sposoby, jednak najważniejsze jest to, że możemy liczyć na szybką odpowiedź co w przypadku innych bukmacherów bywa naprawdę różnie.

Warto również zwrócić uwagę na metody wpłat i wypłat u bukmachera. Możemy to robić tylko za pomocą przelewu bankowego. Nie musimy się co prawda tego obawiać, ponieważ mamy do czynienia z legalnym bukmacherem.

Polecamy w tym tygodniu