Promocje bukmacherskie dla graczy

Bonusy i promocje bukmacherskie często kojarzą nam się z jednorazową akcją, z której mogą skorzystać osoby, które dopiero zarejestrowały się u danego bukmachera (nowi gracze). Jest to mylne, ponieważ coraz więcej bukmacherów organizuje wiele akcji mających za zadanie przyciągnąć nieaktywnego już typera już zmusić go do jeszcze większych obrotów. Wynika to z faktu, że na rynku jest spora konkurencja.

Tego nie ma nikt! 1500zł za wpłatę! I 30zł za rejestrację! Oto www.lvbet.pl

Każdy gracz idzie tam, gdzie są lepsze warunki. Zazwyczaj doświadczeni typerzy mają zarejestrowane konta u wielu bukmacherów (co i Wam polecam). Jednak tylko u nielicznych są aktywni. Dlaczego tak dzieje? Głównie ze względu na pozyskanie bonusu bez depozytu dla nowych graczy.

Kiedy już odpowiednio je wykorzystamy wypłacamy pieniądze. Nie interesuje nas dalsza gra, ponieważ dany bukmacher może mieć słabą ofertę lub kiepskie kursy na zakłady bukmacherskie.

 

Promocje bukmacherskie

Firmy bukmacherskie doskonale wiedzą co zrobić, by na nowo przyciągnąć uwagę graczy. Najlepszym tego sposobem są promocje bukmacherskie. Na co możemy liczyć będąc już zarejestrowanym użytkownikiem? Każdy bukmacher ma tu inne metody. Najczęściej możemy spotkać się z akcją bukmacher bez depozytu oraz bukmacher z cashback – czyli darmowy zakład.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Zazwyczaj przy większym wydarzeniu sportowym możemy liczyć na taki zakład bez ryzyka. Jednak tak jak w przypadku bonusów powitalny warto dokładnie przeczytać regulamin. Często bywa bowiem tak, że bonus bez ryzyka jest dostępny na żywo dopiero wtedy, kiedy uprzednio postawimy zakład przed rozpoczęciem danego wydarzenia.

Należy jednocześnie dodać, że bukmacherzy nie zawsze są chętnie do dawania takich promocji zarejestrowanym graczom i oferują je dla nowych graczy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bukmacherzy nastawieni są na zarobki.

Grając u nich przez dłuższy czas z pewnością mają oni naszą historię gry. Wiedzą do jakiej grupy typerów należymy. Jeśli systematycznie ogrywamy bukmachera to nie często nie mamy co liczyć na ciekawe promocje bukmacherskie.

Bukmacher bez podatku? I oferujący bonus bez depozytu? totolotek.pl

Z pewnością częściej otrzymają je osoby, które nie czerpią zbyt wielkich profitów z obstawiania meczy.

 

Promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych

Poza tym bukmacherzy chcą nas skusić promocjami w przypadku, kiedy przez dłuższy okres się u nich nie logowaliśmy. O takich akcjach należy jednak zapomnieć, kiedy zarejestrowani jesteśmy u bukmacherów z wysokimi limitami typu LVBet.pl czy Totolotek.pl.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Darmowy zakład (cashback) 120 zł +400 zł za wpłatę - więcej na www.fortuna.pl
Bonus bez depozytu 30 zł + do 1500 zł w promocjach - więcej na www.lvbet.pl
Bonus bez depozytu 20 zł + do 1000 zł za wpłatę - więcej na www.totolotek.pl

Dopuszczają oni do gry doświadczonych typerów, a na jeden zakład możemy postawić spokojnie kilka tysięcy złotych. W takich przypadkach nikt nie myśli o promocjach, dzięki którym można zyskać kilkadziesiąt złotych.

Jednakże dla początkujących i średnio-zaawansowanych takie cykliczne akcje z pewnością stanowią szansę na podreperowanie stanu swojego konta u bukmachera.

Już jest! Bonus bez depozytu i 760zł za wpłatę! Odbierz kod bonusowy

Wracając to promocji bukmacherskich bez depozytu to trzeba pamiętać że są one czasowe i nie trwają wiecznie – dlatego jeśli szukasz takiego bukmachera bez depozytu to polecamy na tą chwilę sprawdzić oferty lvbet.pl oraz totolotek.pl

Polecamy w tym tygodniu