STS.pl

Posiadający licencję Ministerstwa Finansów RP Bukmacher STS.PL należy od dawna do elity jeśli chodzi o legalnych bukmacherów. Nie mogło być zatem inaczej, kiedy to po zmianie prawa większości graczy przeniosło się właśnie tutaj. Dla każdego z nas ważne są różne kwestie.

Jednak chcąc grać długoterminowo najważniejsza jest szeroka oferta i wysokie kursy. Oferta STS.PL należy do czołówki. Szukając zatem czegoś na wysokim poziomie powinniśmy zarejestrować się właśnie tutaj.

Co mamy do swojej dyspozycji?

Oczywiście piłkę nożną. Niektórzy mogą zarzucić, że tę znajdziemy u wszystkich bukmacherów. Owszem, jest to prawdą. Ale warto zbadać ten temat głębiej. Przede wszystkim u większości innych bukmacherów możemy obstawiać tylko i wyłącznie najpopularniejsze ligi.

Wchodząc na interesujące nas spotkanie mamy również mało możliwości jeśli chodzi o opcje obstawiania. Inaczej jest już w STS-ie.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

 

Obstawianie meczów w STS

Obstawiać możemy tutaj kilkadziesiąt lig piłkarskich. Co ważne – w tym także ligi bardziej egzotyczne. Jest to niezwykle ważne, ponieważ jest wielu graczy, którzy specjalizują się właśnie w takich ligach. Ligę hiszpańską, włoską czy francuską omijają szerokim łukiem.

Jednakże nie samą piłkę nożna obstawiają gracze. O tym doskonale wie STS.PL.

Zauważyć możemy również wydarzenia MMA, które w Polsce stają się coraz bardziej popularniejsze. Należy także zwrócić uwagę na wydarzenia z tenisa. Tutaj również należą się pochwały, ponieważ znaleźć możemy nie tylko te najpopularniejsze, ale również mniejsze rangą turnieje.

Znajdziemy także spotkania z takich dyscyplin sportowych jak koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie. Wśród tych naprawdę popularnych sportów znalazło się miejsce na totalne nisze – krykiet czy baseball.

STS.PL idzie dalej naprzód i oferuje nam również możliwość obstawiania E-sportów. To absolutny hit, który z roku na rok ma coraz więcej fanów, a co za tym idzie – graczy, którzy obstawiają e-sporty. Jeśli chodzi o ofertę to jest bukmacherem kompletnym.

Oprócz typowo sportowych zakładów możemy obstawiać również wydarzenia związane ze światem polityki czy show biznesu.

Opinia o tym legalnym bukmacherze

Opinie STS.PL w tym temacie są naprawdę pozytywne. Jednakże jak wiadomo nie samą ofertą żyją gracze. By wejść z przytupem warto skorzystać z czegoś takiego jak bonusy bukmacherskie na start w STS. Dzięki temu możemy zyskać 1500 złotych za wpłaty i 100 złotych na darmowy zakład. A to w połączeniu z szeroką ofertą może dać nam już na starcie spore zyski.

Podsumowując, oferta na stronie www.sts.pl jest jedna z najlepszych na rynku. Znajdziemy tu wiele spotkań, których nie posiada konkurencja. Dla wymagających graczy to idealne miejsce do typowania meczów online o każdej porze dnia i nocy.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu