Supergame w Superbet

theROOT.pl

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Legalnie działający bukmacher on line Superbet uruchomił nowiuteńką odsłonę kompletnie bezpłatnej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zyskania co siedem dni minimum 50 000 zł, a liczba niniejsza może z dowolną serią powiększać się o kolejne 25 000 złotych. Starczy skutecznie odgadnąć faktyczne rezultaty meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów bukmacherskich w odmianie gier „free to play”. Są to gry, które nie wymagają depozytu, bądź postawienia stawki. Obstawiający nie ponosi z tej przyczyny ani grama niebezpieczeństwa związanego z założeniem konta u bukmachera, ma za to ewentualność zyskania ogromnej kasy oraz umożliwioną pierwszorzędną rozrywkę.

Superbet i SuperGame

Innowacyjna formuła to rozgrywka kumulacyjna, gdzie deficyt pierwszej wygranej w jednej kolejce będzie wzmacniał emanacje w kolejnej! W ubiegłej serii Super Game padła rekordowa dotychczas nagroda – jeden obstawiający zgarnął 40 000 złotych w gotówce.
Tak wielka suma była dokładnie efektem kumulacji połączonej z brakiem dobrych rezultatów w poprzedzającej kolejce. Zwycięzców nie było, albowiem rozgrywka Brazylia vs Argentyna został wstrzymany i dodatkowo nierozstrzygnięty.
W następnej edycji Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy istotnie solidne nagrody w tejże totalnie bezpłatnej zabawie, będą w znacznym stopniu częstszym zjawiskiem.

Tylko w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play podarował klientom zarejestrowanym w swoim portalu nagrody na ogólną sumę blisko 8 000 000 PLN! W szczególności te akcje wpływają na ciągłe uzyskiwanie przez jednostkę kolejnych, zadowolonych obstawiających i pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Czemu wobec tego metamorfoza głównego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy stagnacji i nieustannie odnawiamy swoje rozwiązania. Piętrzenie nagród w połączeniu z obstawianiem meczów dla rozrywki „najlepszej ligi na ziemi” powinno jeszcze silniej elektryzować typerów, jacy raz po raz regularniej preferują naszą propozycję. Zdradzę też, że co pewien czas do puli nagród trafiać będą niezwykle atrakcyjne wygrane rzeczowe. Póki co jest to jednakże niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to raczej dobre połączenie też ze względu na interesującą propozycję sztampowych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” proponuje zakłady na największą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek pojedynek Ekstraklasy dostępna jest także obfita oferta SuperBets, innymi słowy parę zakładów w ramach pewnego zdarzenia. Entuzjastów zakładów w trakcie zainteresuje zapewne bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Kolejna edycja gry dostępna jest już na www.superbet.pl oraz w najlepszej w Kraju apki na telefon Superbet.

Darmowe typy na Ekstraklasę znajdziesz na stronie obstawianie.net

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Warto zobaczyć jeszcze