eTOTO.pl

Legalny bukmacher internetowy Etoto.pl to jeden z najmłodszych stażem legalnych bukmacherów w Polsce. Swoją działalność rozpoczął bowiem w 2011 roku. Niestety nadal widać, że jest to mocno początkująca firma. Kusi nas dość wysokim bonusem powitalnym, który wynosi obecnie 500 złotych. Dodatkowo możliwość negocjacji kursów. Etoto.pl posiada swoją stronę internetową oraz punkty stacjonarne.

Niestety nie jest ich dużo na terenie Polski – można naliczyć ich ponad 20. To naprawdę słaby wynik porównując do STS czy Fortuny.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Strona do obstawiania meczów

Strona internetowa również może nas zaskoczyć w wielu aspektach. Po pierwsze mamy możliwości obstawiania meczy na żywo. To już dziś podstawa, ponieważ jest wielu graczy, którzy właśnie tak grają. Dodatkowo strona www czynna jest przez całą dobę z każdego kraju na świecie.

Tu wiele osób może być tym zdziwionych bo kiedyś ów bukmacher online oferował tylko możliwość obstawiania w określonych godzinach oraz nie dało się zakładów składać na żywo.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Opinie o eTOTO

Mamy tu kilka wad jak wszędzie. Oprócz małej ilości punktów stacjonarnych i strony www, która działa ale jednak ma sporo mankamentów musimy liczyć się ze słabymi kursami i niskimi limitami. Wielu graczy skarży się, że już powyżej 200 złotych na kupon musza być one zatwierdzone.

Gracze zawodowi nie mają więc tu czego szukać, a nawet bonus powitalny nie jest w stanie ich skusić do rejestracji.

Zapraszamy po odbiór kodu bonusowego na www.etoto.pl

Szukając zalet z pewnością będzie to strona Etoto.pl w języku polskim, wysoki bonus powitalny i dość szybkie wypłaty.

Póki co nie ma się co dziwić, że opinie o eTOTO nie są super (są po prostu dobre) ale trzeba wiedzieć że Etoto.pl jest jednym z najmniej popularnych legalnych bukmacherów w Polsce. Nie są w stanie na dłużej przyciągnąć do siebie graczy, nawet tych rekreacyjnych. W końcu Ci mogą w tym samym czasie obstawiać u konkurencji, która oferuje im o wiele lepszą ofertę.

Jak jednak często bywa warto zarejestrować się dla samego bonusu, który jak na takiego bukmachera jest bardzo wysoki. Jego warunki są proste w spełnieniu więc nie powinniśmy mieć problemu z jego obrotem.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł

Polecamy w tym tygodniu